:: Sat-Elita Team
BlackBox 2.6

Malinowy All

Emm eXtractor Card PL v0.03

DreamBoxEdit_13-05-2011


spacer
:: Listy kanałów
LISTY - FORUM
spacer
:: Klucze
KLUCZE - FORUM
spacer
:: Emu
RAI 13°E
Digi TV 1°W
Kingston 4,8°E
Mediatech 4°W
Kabel Deutschland 23,5°E
Globecast (TV Globo) 13°E
Polsat 13°E
Cyfra + 13°E
Digital + 19.2°E
Premiere 19.2°E

LEGENDA
= On
= Off
spacer
:: Platformy
CYFRA+
POLSAT CYFROWY
N-HDTV
TELEWIZJA NA KARTE
PREMIERE
DIGITAL+
SKY ITALY
TPS
UPC
CANAL DIGITAL
CANALSAT
spacer
POLECAMY
CANAL+ odkodowany dla wszystkich na Oscary
Dodane przez misiak23 dnia 23 styczeń 2015 08:07


CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępni na żywo 87. galę wręczenia Oscarów. Transmisję w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 22 na 23 lutego br. poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu. CANAL+ pokaże także skróconą relację z imprezy we wtorek, 24 lutego br. o 21:00. Transmisja gali Oscarów, jak i wtorkowy skrót będą dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych którzy na co dzień nie mają kanałów CANAL+ w swoich pakietach.

Całą galę wraz ze skróconą wersją będzie także można obejrzeć w usłudze CANAL+ VOD, która jest dostępna dla abonentów CANAL+ m.in. na urządzeniach mobilnych i komputerach PC, podłączonych do Internetu.Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 12 Czytań · Drukuj
TVN Meteo Activ zastąpi projekt TVN Sportive
Dodane przez misiak23 dnia 23 styczeń 2015 07:59


Jak wynika z nieoficjalnych informacji serwisu wirtualnemedia.pl, Grupa TVN szykuje zmiany w swoim portfolio. Z przekształcenia TVN Meteo ma powstać nowy kanał - TVN Meteo Activ. Nowa stacja ma ruszyć wiosną tego roku. Szefem kanału zostanie Grzegorz Płaza, były dyrektor programowy nc+ (jej udziałowcem jest Grupa TVN), wcześniej związany też z Grupą TVN.


TVN Meteo Activ ma być stacją łącząca serwisy i programy o pogodzie nadawane teraz w TVN Meteo z audycjami dotyczącymi m.in. sportu, zdrowego trybu życia, fitnessu czy spędzania wolnego czasu.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 13 Czytań · Drukuj
Polsat World - nowy kanał Polsatu. Zmiany w Polsacie 2
Dodane przez misiak23 dnia 20 styczeń 2015 16:26


Jak dowiedział się „Presserwis”, Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu) wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) z wnioskiem o koncesję satelitarną dla nowego kanału pod nazwą Polsat World. Według serwisu, stacja ma zastąpić poza Polską kanał Polsat 2, który dalej będzie dostępny w naszym kraju, ale jego ramówka ma być zmodyfikowana.

Polsat 2 to międzynarodowy kanał grupy Cyfrowy Polsat. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (USA), Australii i Nowej Zelandii. Przekaz jest także dostępny w Polsce - stacja znajduje się w ofercie platform cyfrowych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz większości sieci kablowych i IPTV.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 11 Czytań · Drukuj
Polonia 1 z nowym logo i oprawą graficzną
Dodane przez misiak23 dnia 17 styczeń 2015 08:29


Zgodnie z zapowiedziami 17 stycznia br. na antenie Polonia 1 pojawiły się dwa nowe pasma - muzyczne „Disco Start” oraz ezoteryczne „MagicznaTV”. Stacja zmieniła logo, odświeżyła oprawę i szykuje kolejne formaty.

W paśmie „Disco Start” będą pokazywane przeboje gwiazd polskiej sceny disco polo i dance. Program będzie emitowany codziennie o godz. 14.00 i powtarzany o 18.35.
Od godz. 19.30 stacja pokaże pasmo z poradami ezoterycznymi „MagicznaTV”. W 150-minutowym programie widzowie mogą kontaktować się z wróżkami za pośrednictwem sms-ów i połączeń. Stacja uruchomi również portal magiczna.tv.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
Start FOX Comedy, koniec FOX Life
Dodane przez misiak23 dnia 17 styczeń 2015 08:20


Nadający w Polsce od 2007 roku kanał FOX Life, zgodnie z planem, 16 stycznia br. przekształcił się w stację FOX Comedy. Zmiana dotyczy również wersji HD.

FOX Comedy to nowa propozycja programowa, oferująca wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. Stacja przedstawi zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. W ramówce kanału znajdą się najnowsze sezony seriali komediowych takich jak "Jess i chłopaki", "Family Guy: Głowa rodziny" oraz "Współczesna rodzina", "Simpsonowie", "Świat według Mindy" czy "Louie", a także wiele innych komediowych nowości.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
Discovery Life zastąpi Animal Planet.
Dodane przez misiak23 dnia 16 styczeń 2015 03:19


Koncern Discovery Networks w pierwszym kwartale przyszłego roku przekształci w Polsce stację dokumentalną Animal Planet SD w nowy kanał Discovery Life. Nadawca liczy, że po zmianie nazwy i oferty programowej zwiększy się oglądalność stacji.

Olgierd Dobrzyński, country manager Discovery Networks na Europę Centralną, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl informuje, że nowa stacja będzie bazowała na dotychczasowym programmingu Animal Planet, ale na jej antenie pojawią się też nowe, rodzinne propozycje, w tym seriale fabularne. Szczegółów na razie nie podaje.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
TVP Polonia tylko z nowych parametrów
Dodane przez misiak23 dnia 16 styczeń 2015 03:02


15 stycznia platforma nc+ wyłączyła przekaz kanału TVP Polonia ze swojego transpondera. Od teraz kanał można oglądać wyłącznie z nowych parametrów, gdzie emisja jest prowadzona od 15 grudnia 2014.

Równoległa emisja realizowana była miesiąc, aby dać czas widzom na przejście na nową częstotliwość. Przekaz jest nadal niekodowany, prowadzony z transpondera włoskiego Telespazio na bazie umowy z polskim operatorem TTcomm, który wygrał przetarg


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 28 Czytań · Drukuj
Astra 2G może rozpocząć pracę
Dodane przez r0nhi dnia 14 styczeń 2015 13:44


Na OrbicieNowy satelita telekomunikacyjny Astra 2G pomyślnie przeszedł wstępne testy techniczne na orbicie i jest gotowy do rozpoczęcia świadczenia usług. Satelita został wyprodukowany przez Airbus Defence and Space dla operatora SES (Astra). Astra 2G ma pracować na pozycji orbitalnej 28,2°E / 28,5°E w celu zapewnienia usług nadawczych i szerokopasmowych nowej generacji.

Satelita Astra 2G został wyniesiony na pokładzie rakiety nośnej Proton M/Breeze M z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie w dniu 27 grudnia 2014 roku. Orbitę geostacjonarną osiągnął w dniu 2 stycznia 2015 roku. Następnie doszło do rozłożenia paneli słonecznych i reflektorów antenowych. Wszystkie funkcje satelity działają zgodnie z oczekiwaniami.


Czytaj więcej · 22 Czytań · Drukuj
4fun.tv tylko z nowych parametrów w DVB-S2
Dodane przez misiak23 dnia 13 styczeń 2015 22:19


Muzyczny kanał 4fun.tv zakończył równoległy przekaz z dotychczasowej częstotliwości. Transmisję realizowano z transpondera platformy nc+ i kanał był tam od początku swojej historii, tj. od lutego 2004 roku.

Od 10 grudnia 2014 roku kanał emitowano równolegle z nowej częstotliwości, ale już w DVB-S2 i MPEG-4, co oznacza, że do odbioru stacji wymagany jest dekoder HD (choć kanał nadal nadaje w SD).


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
Orange sport zwalnia i ogranicza ilość programów
Dodane przez misiak23 dnia 13 styczeń 2015 21:46


Kanał Orange sport wprowadza zmiany w swojej ramówce. Wraz z nowym rokiem stacja rezygnuje z autorskich programów, takich jak m.in. „Sport raport”, „Siłownia”, „Futbol Raport”, „Fight Raport”, „Bieg przez plotki” czy „Hyde park”. Kanał najprawdopodobniej skupi się na transmisjach z rozgrywek, do których ma już wykupione prawa, czyli piłkarskiej ligi włoskiej, I ligi polskiej w piłce nożnej, polskiej ligi futsalowej, meczów koszykarzy Legii Warszawa oraz cyklicznych gal sportów walki.

Konsekwencją tych zmian są zwolnienia. Jak wynika z doniesień medialnych, większość pracowników stacji dostała już wypowiedzenia.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 26 Czytań · Drukuj
Muzo.tv w Smart HD+
Dodane przez r0nhi dnia 12 styczeń 2015 14:31


Smart HD+Od 12 stycznia 2015 roku użytkownicy oferty prepaid od spółki Cyfrowy Dom - Smart HD+ mają dostęp do nowego muzycznego kanału należącego do Grupy Polsat Muzo.tv. Kanał jest dostępny od najniższego pakietu na doładowanie. Emisja kanału jest prowadzona z transpondera platformy Cyfrowy Polsat nr 112 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.

Nie jest jasne, czy kanał jest dostępny również w pozostałych ofertach „na kartę” (TNK HD, N na Kartę i nc+ TNK). W związku z tym prosimy użytkowników tych ofert o napisanie w komentarzu, czy również mają dostęp do Muzo.tv.


Czytaj więcej · 28 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 40 1 2 3 4 > >>
:: Program TVhttp://tv.o2.pl
spacer